Alyans Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Alyanslar birlikte ömür boyu aşk ve sadakatle yaşayabilmek için atılmış bir adımın aksesuarıdır. Diğer insanlara medeni halinizi yansıtan takınızdır alyansınız. Alyanslar 14 ayar veya 22 ayar birçok modeli bulunmaktadır. Bunlardan bazıları taşlı, tam tur taşlı, bombeli, baklava desenli ve klasik düz alyans modelleridir. Çift olarakda satın alına bilen 22 ayar veya 14 ayar altın alyans modellerini mücevher dünyasında bulabilirsiniz.

İster çift olarak istersenizde tek olarak altın alyans yüzükleri satın alabilirsiniz. Bütçenize, Tarzınıza ve zevkinize göre klasik veya modern 22 ayar altın alyans yüzük ve 14 ayar altın alyans yüzük modellerine ve fiyatlarına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.Birlikte yaşlanmak için çıkılan yolda ki ilk adımın en önemli aksesuarlarından biridir altın alyanslar.  14 Ve 22 ayar altın alyans modelleri için sayfamızı inceleyin.

Alyans Altın Yüzük Modelleri

Alyans altın yüzük yüzler eski mısırda kullanıldığı tespit edilmiş ve günümüze kadar gelmiş bir gelenektir. Altın alyans modelleri taşlı, taşsız, desenli, klasik düz alyanslar ve bu liste uzayıp gitmektedir. 22 ayar altın alyans modelleri genellikle kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Erkek alyans modelleri zaman içerisinde çok fazla değişime uğramıştır ve şuan günümüzde kullanıldığı halini almıştır. Giyim tarzınız ve zevkiniz ister klasik, ister resmi, ister spor olsun sizi yansıtıcak altın alyans yüzük modelleri mücevher dünyasında sizleri bekliyor.

Alyans Altın Yüzük Fiyatları

Altın alyans yüzük fiyatlarının artmasındaki başlıca sebeplerden biri altın fiyatlarının yükselmesidir. Has altın fiyatındaki yükseliş ile birlikte bütün altın ürünlerin hem fiyatları artar hemde üretim maliyetleri artar. Peşin fiyatına tüm kredi kartlarına 3 taksit imkanı ile havaleye özel %10 indirim kampanyamızdan yararlanmak için mücevher dünyasını hemen ziyaret edin.

Filtreler

SEÇİLENLERİ UYGULA
Filtre
Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
GuvenliAlisveris.svg (576 b)

Güvenli Alışveriş

BakimGarantisi.svg (2 KB)

Bakım Garantisi

OlcuDegisimi.svg (533 b)

Ölçü Değişimi

UcretsizKargo.svg (2 KB)

Ücretsiz Kargo

OzelPaket.svg (2 KB)

Özel Paket

Kolayiade.svg (473 b)

Şartlı Değişim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.