22 Ayar Taşsız Altın Kolye Modelleri ve Fiyatları

22 ayar altın kolyelerin doğal renkleri sarıdır ancak biraz kırmızımsı bir renge sahiptir 22 ayar altın. Bir kolyenin 22 ayar olup olmadığını anlamak için kilte kısmında veya zincir kısmında 22 k, 22 ayar ile içeriğindeki has altın miktarını göstermek ve ayarını belirtmek için kullanılır. 22 ayar altın kolyelerinin en çok tercih edilenleri 22 ayar altın dorika toplu altın kolye modelleri ve 22 ayar tuğralı altın kolye modelleri mücevher dünyasında sizleri bekliyor. 22 ayar kolyeleri dilerseniz 14 şubatta hediye olarak alabilir dilersenizde kendinize takı olarak alabilirsiniz. 22 ayar altın kolyeler satıldığı zaman 8, 10, 14, 18 ayar altınlara göre satıldığı durumda daha kârlı olduğu için tercih edilirler. 22 ayar altın kolye modelleri ile düğünlerde ve davetlerde gözlerin üzerinizde olsun. 22 ayar altın kolye modelleri ve fiyatları için sitemizi ziyaret ediniz.

22 Ayar Taşsız Altın Kolye Modelleri

Taşsız kolye modelleri genellikle sarı renktedirler özel sipariş ile dilerseniz beyaz veya rose olarakta yaptıra bilme imkanınız vardır. 22 ayar kolyeler takı alanında çoğu zaman yüksek talep ve ilgi gören modelleri vardir. Bu modeller şıklığınızın tamamlayıcı aksesuarlardan olmayı her zaman başarırlar. 22 ayar altın kolye modelleri ve fiyatları hakkında bilgi için sayfamızı ziyaret edin. Sürekli dalgalanan döviz kuru sebebiyle begendiğiniz ürünlerin fiyatlarını düzenli olarak sayfamızdan takip ediniz. Sitemizde bulunan 22 ayar taşsız kolye modelleri zülfikar altın kolye, semazen altın kolye, dorika toplu altın kolye ve reşatlı altın kolye modelleri için sitemizi ziyaret edin.

22 Ayar Taşsız Altın Kolye Fiyatları

22 aya altın kolye fiyatlarındaki en etkin rolu oynayan has altın fiyatlarının düşmesi veya artmasıdır. Bunun akabinde hem ürünün ham madde maliyetini, hemde işçilik maliyetini direkt olarak etkileyen en önemli faktörlerdenbiridir has altın fiyatının artması. Dilerseniz sitemizdeki tüm ürünlerde geçerli kredi kartına 3 taksit imkanından dilersenizde havaleye özel %10 indirim kampanyamızdan yararlanmak için acele edin.

Filtreler

SEÇİLENLERİ UYGULA
Filtre
Sıralama seçin
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
GuvenliAlisveris.svg (576 b)

Güvenli Alışveriş

BakimGarantisi.svg (2 KB)

Bakım Garantisi

OlcuDegisimi.svg (533 b)

Ölçü Değişimi

UcretsizKargo.svg (2 KB)

Ücretsiz Kargo

OzelPaket.svg (2 KB)

Özel Paket

Kolayiade.svg (473 b)

Şartlı Değişim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.