22 Ayar taşsız Altın Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Her kadın için altın yüzüğün ayrı bir yeri ve anlamı vardır. Kimi zaman bir yadiğar kimi zaman aşktır, hediyedir altın yüzükler. 22 ayar taşsız altın yüzük modelleri dorika toplu, desenli, kaburga, tuğralı, reşatlı ve yepyeni fantazi 22 ayar taşsız altın yüzük modellerini spor ve klasik elbiselerinizle kolayca kombinleyerek kullanabilirsiniz. 22 ayar taşsız altın yüzüklerde birer aksesuardır. İstediğiniz model ve desende 22 ayar altın yüzük modellerine ve fiyatlarına mucevherdunyasi.com da 22 ayar taşlı altın yüzükler sayfamızda inceleye bilirsiniz.

22 ayar taşsız altın yüzükler son yıllarda en çok beğenilen modeleri beyaz altın, rose altın ve 3 renkle oluşturulan modellerle birlikte dorika toplu ve kaburga modeller ön plana çıkmaktadır. Değişen 22 ayar taşsız yüzük modellerine rağmen, klasikleşmiş sarı altın yüzükler tarzından vaz geçmek istemeyenlerin öncelikli tercihi oluyor. Daha bir çok modeli ve tasarımı bulunan 22 ayar altın yüzükler, hem şatafatlı görünüşleri ile hem de beğenilen modelleri ile 22 ayar altın yüzükler mücevher dünyası farkıyla sizlerle. En beğenilen 22 ayar dorika yüzükler ve 22 ayar taşsız yüzük modelleri ve fiyatları mucevherdunyasi.com da sizleri bekliyor. Hepsi bir birinden güzel 22 ayar altın yüzük modelleri ve fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

22 Ayar taşsız Altın Yüzük Fiyatları

22 ayar taşsız altın yüzüklerin fiyatlarının artmasının sebebi aslında tüm altın ürünlerinde olduğu gibi külçe (Has) altın fiyatının yükselmesidir. Külçe (Has) altının fiyatının yükselmesi ile tüm ürünlerin tasarım sürecinden imal edilme sürecine arada geçen zamanın uzaması 22 ayar altın yüzük fiyatlarının artmasına sebebiyet verir çünki biri hammaddedir yani altın diğeri işçilik olarak bilinen ancak üretim sürecinden halka ulaşıncayadek tüm süreci kapsayap bir maliyettir. Her bütçe ve ekonomiye uygun 22 ayar altın yüzük modelleri ve fiyatları mucevherdunyasi.com da sizleri bekliyor. Altın fiyatları sürekli değiştiği için sayfamızı düzenli olarak takip etmenizi öneririz.

Filtreler

SEÇİLENLERİ UYGULA
Filtre
Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
GuvenliAlisveris.svg (576 b)

Güvenli Alışveriş

BakimGarantisi.svg (2 KB)

Bakım Garantisi

OlcuDegisimi.svg (533 b)

Ölçü Değişimi

UcretsizKargo.svg (2 KB)

Ücretsiz Kargo

OzelPaket.svg (2 KB)

Özel Paket

Kolayiade.svg (473 b)

Şartlı Değişim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.