22 Ayar Altın Alyans Modelleri Ve Fiyatları

Altının alyans olarak en çok tercih edilen ayar 22 ayar. 22 ayar altın alyanlarda son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Modeller gün geçtikçe daha çekici, daha iddalı ve daha zengin detaylara sahip oluyor. Keskin hatlara sahip model cizgileriyle zarafetini gözler önüne koyan 22 ayar altın alyan yüzük modelleri mucevherdunyasi.com 'da sizleri bekliyor. Şık ve klasik düz alyasn modellerin garanti güzelliği mücevher dünyası farkıyla sizlerle. Bir birinden farklı 22 ayar altın kadın alyans seçenekleri mücevher dünyasında sizleri bekliyor. Düğün, nişan ve söz hazırlığında olan her çiftin karar vermede en çok zorlandığı takıdır altın alyanslar. Birbirlerine bağlılığın, aşkın ve sonsuzluğun sembolüdür altın alyanslar. Çoğu zaman son derece gösterisli bayan altın alyans modellerinin tasarlandığı bilinsede alyans altınların erkek modelleride çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Altın alyans model ve seçenekleri oldukça fazladır. Alternatif olarak ise çelik, gümüş, platinden yapılma alyans yüzük modelleri de yayğın şekilde kullanılmaktadır. Yeni moda 22 ayar altın alyans modelleri için sayfamızı ziyaret edin.

22 Ayar Altın Alyans Modelleri

22 ayar altın alyanlar genelde düğünler, nişanlarda ve sözler de kullanılır. Çiftler için aşkın ve sadakatin simgesidir. 22 ayar altın alyans çeşitlerinden bazıları klasik düz alyanslar, çok tercih edilen bombeli alyanlar, kumlu alyanslar, taşlı alyanslar mücevher dünyasında sizleri bekliyor. 

22 Ayar Altın Alyans Ve Fiyatları

22 ayar altın alyans yüzük fiyatlarının artmasında en önemli sebep has altın fiyatının yükselmesidir. Has altın fiyatının yükselmesi 22 ayar altın'dan üretilen her ürünün fiyatıda buna paralel olarak artmaktadır. Tüm ürünlerde geçerli peşin fiyatına kredi kartına 3 taksit imkanı ile havaleye özel %10 indirim imkanından faydalanmak için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Filtreler

SEÇİLENLERİ UYGULA
Filtre
Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.
GuvenliAlisveris.svg (576 b)

Güvenli Alışveriş

BakimGarantisi.svg (2 KB)

Bakım Garantisi

OlcuDegisimi.svg (533 b)

Ölçü Değişimi

UcretsizKargo.svg (2 KB)

Ücretsiz Kargo

OzelPaket.svg (2 KB)

Özel Paket

Kolayiade.svg (473 b)

Şartlı Değişim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.